Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nasze

Pokoje Gościnne Łunowo

Są to pokoje 1,2,3 -osobowe oraz rodzinne pokoje 4,6 – osobowe.

Mieszczą się one w trzech budynkach zlokalizowanych na dużej posesji. Każdy z naszych pokoi ma prywatną łazienkę z prysznicem, wi-fi, tv.
Aneks kuchenny znajduje się w pokoju lub jest ogólnodostępny dla kilku pokoi. Każdy pokój posiada własną lodówkę.
Pokoje znajdują się na parterze i wówczas posiadają wyjścia tarasowe na zewnątrz bądź umieszczone są na piętrze. Możliwy jest wybór pokoju jednopoziomowego lub pokoju z antresolą.

Do dyspozycji wszystkich gości udostępniony jest obszerny, urokliwy ogród z atrakcjami takimi jak: altana z grillem, trampolina, miejsce do gry w siatkówkę, tenis stołowy, babington , rowery.
Zdjęcia poszczególnych pokoi oraz ich opis znajdują się poniżej.

 

Rozmieszczenie pokoi

POKÓJ NR 1

Pokój 1-osobowy z rozkładaną 2-osobową sofą, prywatną łazienką (prysznic) i dostępem do aneksu kuchennego znajdującego się tuż obok. Pokój umieszczony jest na wysokim parterze, konieczność przejścia  niewielką liczbą stopni. łóżko pojedyncze , lodówka na wyłączność, tv, wi-fi.

POKÓJ NR 2

Pokój 2-osobowy z prywatną łazienką (prysznic) i dostępem do aneksu kuchennego znajdującego się tuż obok. Pokój umieszczony jest na piętrze, konieczność przejścia schodami. 2 łóżka pojedyncze lodówka na wyłączność, tv, wi-fi.

POKÓJ NR 3

Pokój 2-osobowy z prywatną łazienką (prysznic) i dostępem do aneksu kuchennego znajdującego się tuż obok. Pokój umieszczony jest na piętrze, konieczność przejścia schodami. 2 łóżka pojedyncze, lodówka na wyłączność, tv, wi-fi.

POKÓJ NR 4

Pokój 4-osobowy  prywatną łazienką (prysznic) i aneksem kuchennym wewnątrz pokoju. Jest to duży pokój znajdujący się na piętrze, na poddaszu, konieczność przejścia dość stromymi schodami. 4  łóżka pojedyncze, tv, wi-fi. Widok z okien na piękny ogród.

POKÓJ NR 5

Pokój 3-osobowy z prywatną łazienką (prysznic) i dostępem do aneksu kuchennego znajdującego się  obok. Pokój umieszczony jest na piętrze, konieczność przejścia schodami. 3 łóżka pojedyncze, lodówka na wyłączność, tv, wi-fi. Zaletą pokoju jest możliwość wyjścia na olbrzymi taras z którego rozciąga się widok na piękny ogród.

POKÓJ NR 6

Pokój 3-osobowy z prywatną łazienką (prysznic) i dostępem do aneksu kuchennego znajdującego się  obok. Pokój umieszczony jest na piętrze, konieczność przejścia schodami. 3 łóżka pojedyncze, lodówka na wyłączność, tv, wi-fi.Zaletą pokoju jest możliwość wyjścia na olbrzymi taras z którego rozciąga się widok na piękny ogród.

POKÓJ NR 7

Pokój 2-osobowy z prywatną łazienką (prysznic) i dostępem do aneksu kuchennego znajdującego się tuż obok. Pokój umieszczony jest na piętrze, konieczność przejścia schodami. 2 łóżka pojedyncze, lodówka na wyłączność, tv, wi-fi. Widok na piękny ogród.

POKÓJ NR 8

Pokój 2-osobowy z prywatną łazienką (prysznic) i własnym aneksem kuchennym znajdującym się w pokoju. Pokój znajduje się na parterze, posiada tarasowe wyjście na zewnątrz przy którym znajduje się stolik, krzesełka. 2 łóżka pojedyncze, tv, wi-fi.

POKÓJ NR 9

Pokój 4-osobowy z prywatną łazienką (prysznic) i własnym aneksem kuchennym znajdującym się w pokoju. Pokój umieszczony jest na piętrze, konieczność przejścia schodami. Pokój posiada antresolę na której znajdują się 2 łóżka pojedyncze. Na dole pokoju znajduje się rozkładana sofa, łazienka, aneks kuchenny, tv, wi-fi. Widok z okien na ogród.

POKÓJ NR 10

Pokój 6-osobowy z prywatną łazienką (prysznic) i własnym aneksem kuchennym znajdującym się w pokoju. Pokój umieszczony jest na piętrze, konieczność przejścia schodami. Pokój posiada antresolę na której znajdują się 2 łóżka pojedyncze. Na dole pokoju znajdują się kolejne 2 łóżka pojedyncze, rozkładana 2-osobowa sofa, łazienka, aneks kuchenny, tv, wi-fi. Widok z okien na ogród.

POKÓJ NR 11

Pokój 4-osobowy z prywatną łazienką (prysznic) i własnym aneksem kuchennym znajdującym się w pokoju. Pokój znajduje się na parterze, posiada tarasowe wyjście na zewnątrz przy którym znajduje się stół z ławami.  Bezpośrednie wyjście do ogrodu stanowi idealne rozwiązanie dla rodzin z mniejszymi dziećmi. 4 łóżka pojedyncze, tv, wi-fi.

POKÓJ NR 12

Pokój 2-osobowy z prywatną łazienką (prysznic) i własnym aneksem kuchennym znajdującym się w pokoju. Pokój znajduje się na parterze, na zewnątrz przy drzwiach znajdują się stolik, krzesełka. 2 łóżka pojedyncze, tv, wi-fi.
 

POKÓJ NR 13

Pokój 4-osobowy z prywatną łazienką (prysznic) i własnym aneksem kuchennym znajdującym się w pokoju. Pokój znajduje się na parterze, posiada tarasowe wyjście na zewnątrz przy którym znajduje się stół z ławami. 4 łóżka pojedyncze, tv, wi-fi.

APARTAMENT

Apartament 6-osobowy znajduje się w przyziemnej części budynku. Wyposażony jest w prywatny, zadaszony częściowo taras. Składa się z pokoju dziennego, sypialni, aneksu kuchennego, łazienki z prysznicem. Do dyspozycji gości 2 pojedyncze łózka, jedno łóżko podwójne 120 cm oraz rozkładana sofa.

 

TOP
pl_PLPOLSKI